Aktualne oferty

Asystent projektanta elektryka
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Pomoc w bieżącej pracy działu automatyki
• Przygotowywanie dokumentacji elektrycznej (EPLAN)
• Przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej
• Dobór rozwiązań technicznych oraz komponentów automatyki
• Definiowanie wymagań i założeń projektowych
• Współpraca z pozostałymi projektantami w zakresie realizacji zadań
• Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
• Czynny udział w montażu i uruchomieniu maszyn
• Komunikowanie się z dostawcami
• Aktywny udział w programach innowacji technicznych i organizacyjnych

WYMAGANIA

• Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów
• Znajomość zasad projektowania oraz prefabrykacji szaf elektrycznych
• Znajomość komponentów automatyki przemysłowej
• Znajomość języka angielskiego technicznego
• Znajomość podstawowych programów biurowych (Pakiet MS Office)
• Dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność i dokładność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY

• Stałą umowę na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin
• Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju osobistego

Inżynier – Konstruktor mechanik

• Pomoc w bieżącej pracy biura konstrukcyjnego,
• Projektowanie maszyn i urządzeń,
Przygotowywanie dokumentacji 2D,
• Przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej,
• Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań,
• Czynny udział w montażu i uruchomieniu maszyn,
• Komunikowanie się z klientami i dostawcami,
• Wyjazdy delegacyjne na instalacje i odbiory,
• Aktywny udział w programach innowacji technicznych i organizacyjnych.

WYMAGANIA
• Wykształcenie techniczne,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku umożliwiające samodzielne projektowanie maszyn,
• Znajomość zasad rysunku technicznego oraz projektowania,
• Znajomość języka angielskiego technicznego,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Dobra organizacja pracy,
• Dokładność i skrupulatność,
• Znajomość programu SolidWorks.

OFERUJEMY

• Stałą umowę na pełny etat lub w niepełnym wymiarze godzin,
• Pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju osobistego.

error: Content is protected !!